365 Gün izle

BOX FRAGMAN
5.4 /10 12
365 Gün izle

365 Gün izle, 365 Days izle, 365 dni izle 2020 yılına ait bir film olup, vizyona giriş tarihi ise 7 Şubat 2020 olarak belirlenmiştir. Filmin senaristliğini üstlenen isimler Barbara Bialowas, Tomasz Klimala, Blanka Lipinska. Polonya yapımı film romantik dram türünde yer alıyor. Warsaw, Mazowieckie, Polonya üçgeninde değişen sahneler izleyiciyi sürüklüyor. 365 Gün yönetmen koltuğunda yer alan isimler Barbara Bialowas, Tomasz Mandes. Filmin müzikleri Mateusz Sarapata ve Michal Sarapata tarafından yapılmıştır. 365 Gün – 365 Days Film 4K Full HD kalite ile 1080p izleme seçenekleriyle Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak Tek parça eklenmiştir.

365 Gün – 365 Days Filminin Oyuncuları
365 Gün Türkçe Dublaj izle filmi oyuncu kadrosu oldukça zengin. Filmde yer alan isimler Michele Morrone, Anna Maria Sieklucka, Bronislaw Wroclawski, Otar Saralidze, Magdalena Lamparska, Natasza Urbanska, Grazyna Szapolowska, Tomasz Stockinger, Gianni Parisi, Mateusz Lasowski, Agnieszka Warchulska, Przemyslaw Sadowski, Michal Mikolajczak, Andrea Batti, Mateusz Grydlik.

365 Gün – 365 Days Filminin Konusu
365 Gün Altyazılı izle ilk olarak iki farklı mekânda açılışı yapıyor. Sicilya mafyasının en ünlü isimlerinden Massimo Toricelli’nin babası öldürülür. Ve genç ve yakışıklı mafya ailesi üyesi Massimo babasının yerine geçer. Bu sırada başka bir yerde olan genç kadın Laura, Verşova’da lüks bir otelde satış direktörü olarak çalışmaktadır. Oldukça başarılı bir kariyere sahip olan Laura’nın özel hayatında ise işler pek de yolunda gitmez. Beklediği ilgiyi erkek arkadaşından göremeyen Laura artık bu ilişkiden sıkılmıştır. Laura sevgilisi ve birkaç arkadaşı ile Sicilya’ya giderek hem biraz rahatlamak hem de erkek arkadaşıyla arasını düzeltmek ister. Fakat bu gezi hiç de düşündüğü gibi gitmeyecektir. Sicilya’da yolu bu ünlü mafya lideri Massimo ile kesişecek ve onun tarafından kaçırılacaktır. Şimdi Laura’nın Massimo’ya âşık olması için 365 gün süresi vardır. Bu süreçte hem tutku hem de aşk arasında bir karmaşa yaşayacak ve kendini karşı konulmaz bir serüvenin tam ortasında bulacaktır 365 Gün 4K film izle.

  • Yapım Yılı
    2020
  • IMDb Puanı
    3.2
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
1 Yorum
Hayri duman
20 Nisan 2022

Gerçekten etkileyici bir film 🍿