After 2 Paramparça izle

SUPER FHD ALTYAZILI FRAGMAN
10 /10 1
After 2 Paramparça izle

After 2 izle, After Paramparça izle 2020 yılına ait bir film olup, vizyona giriş tarihi ise Türkiye için 18 Eylül 2020 olarak belirlenmiştir. Filmin senaryosunda imzası olan isimler; Mario Celaya ve Anna Todd. After We Collided filmi ABD yapımı bir film olup, yönetmen koltuğunda oturan isim ise Roger Kumble. Atlanta, Georgia ve ABD’de yapılan çekimler ile film oldukça hareketli bir yapıya sahip. Romantik dram türü filmler listesine mutlaka eklenmeli. Filmin müziklerini yapan isim önceki filmden de tanıdığımız Justin Caine Burnett.

After Paramparça – After We Collided 2020 Filmin Oyuncuları

After Paramparça Türkçe Dublaj izle başrol oyuncuları Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Louise Lombard ve Dylan Arnold. Filmde yer alan diğer başarılı isimler ise Shane Paul McGhie, Candice King, Charlie Weber, Samuel Larsen, Karimah Westbrook, Rob Estes, Inanna Sarkis, Pia Mia, Khadijha Red Thunder, Selma Blair, Dylan Arnold.

After Paramparça – After We Collided 2020 Filmin Konusu

After: Paramparça Altyazılı izle filmi aslında bir devam filmi. İlk filmde yolları kesişen Tessa ve Hardin ilişkisi bu filmde bir hayal kırıklığı ile başlıyor. Hardin’i yaptıklarından sonra affedemeyeceğiniz bilen Tessa kendini işine ve derslerine verir. Bu sırada aynı zamanda çalışan Tessa iş yerinde Trevor isimli biriyle tanışır ve ikili yakınlaşmaya başlarlar. Bu sırada Hardin her ne kadar kendini farklı bir şeye inandırsa da ona iyi gelen tek kişinin Tessa olduğunun farkına varır. Bu nedenle yeniden onunla birleşmek için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. After We Collided 2020 Türkçe Dublaj Full HD izle Tessa da Hardin olan ilgisini inkâr edemez ondan uzaklaşmayı denese de ve bunun gerekli olduğunu bilse de kendine engel olamaz. Şimdi yaşamlarındaki tüm iniş çıkışlara ve aralarındaki yanlış anlaşılmalara rağmen Hardin ve Tessa yeniden birlikte olmak için öncelikle kendilerine karşı bir savaş verecekler.

  • Yapım Yılı
    2020
  • IMDb Puanı
    5.0
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum