Gerçek Kötüler 2 izle

ATOM FRAGMAN
6.5 /10 10
Gerçek Kötüler 2 izle

Gerçek Kötüler 2 izle, The Suicide Squad 2 izle yabancı kaynaklarda Suicide Squad 2 olarak bilinen bu filmin birçok kişi tarafından çok beğenildiğini söyleyebiliriz. Gerçek Kötüler 2 izle filmi DC ve Warner Bros işbirliği ile tamamlanan filmin çekimlerinin ardından vizyon tarihinin ne olacağı merak ediliyor.

Gerçek Kötüler 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?
Gerçek Kötüler 2 Türkçe Dublaj izle filmin çekimlerinin tamamlanmasının ardından 30 Haziran 2019 tarihinde prodüksiyon şirketi Warner Bros; filmin vizyona giriş tarihinin 6 Ağustos 2021 olacağını belirtmişti. Bu noktada, Kovid-19 öncesinde çekimleri tamamlanan filmin daha önceden belirlenen tarihte vizyonda olması bekleniyor. Bir başka deyişle, filmin pandemi dolayısıyla ertelenmesi söz konusu değil!

Gerçek Kötüler 2 Altyazılı izle serinin ilk filminin ardından ciddi bir hayran kitlesi edinmişti. Ancak, yine de filmin kalitesi üzerine yapılan bazı eleştiriler bulunuyordu. Bu noktada, ilk filmin ardından yeni filmde oyuncu kadrosunda birtakım değişikliklerin olduğunu söyleyebiliriz. 2019 yılının Eylül ayında çekimlerine başlanan ve kısa sürede tüm çekimleri tamamlanan filmin yeni versiyonunda bambaşka kişiler ve yepyeni bir hikaye olacak gibi gözüküyor.

Gerçek Kötüler 2 Filmine Dair Bilinmesi Gerekenler
Gerçek Kötüler 2 1080p Full HD izle birçok kişinin yalnızca kendisini görmek için filmi merakla beklediği Joker karakterinin ikinci filmde olmayacağına dair bazı bilgiler bulunuyor. İlk filmde Jared Leto tarafından canlandırılan bu karakterin yaşamış olduğu hayat ve hikayesi birçok kişinin ilgisini çekmişti. Bilhassa Harley Quinn ile yaşamış olduğu yarı romantik yarı psikopat ilişkinin çok fazla ilgi çektiğini söyleyebiliriz. Ancak, her ne kadar çok sevilse de Joker karakteri serinin ikinci filminde olmayacak.

The Suicide Squad 2021 Türkçe Dublaj izle aslına bakıldığında Joker karakterinin ilk filmde olması da sorgulanmıştı. Fakat, Jared Leto’nun ortaya koymuş olduğu performans ve Harley Quinn ile olan ilişkisi Joker’i sorgulayanları yanıltan bir gelişme olmuştu. Fakat, ikinci filmin senaryosu bambaşka olduğu için Joker karakterine ve onun ilişkilerine yer verilmeyecek.

The Suicide Squad Türkçe Altyazılı izle – Gerçek Kötüler 2 filminin konusunun ne olacağı hakkında ise net bir bilgi bulunmuyor. Fakat, çizgi romanlar dikkate alındığı takdirde birtakım çıkarımlar yapmak mümkün olabilir. Amanda Waller’in çeteyi bir araya getirerek zorlu bir görev doğrultusunda birleştireceğini söyleyebiliriz. Buna ek olarak, filme yeni eklenen karakterlerin filmin başında öldürüleceğine dair bazı söylentiler de bulunuyor. Ayrıca film Türkçe olarak The Suicide Squad: İntihar Timi ismi ile biliniyor.

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  7.8
 • Film Süresi
  132 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
2 Yorum
MHTPBZKRT
15 Ağustos 2021

1. Herçek Kötüler filmi Gayet güzeldi ama 2.si ilkinin yanında o kadar vasat ki hele o deniz yıldızı kısmı, Allah’im görseli inanılmaz kötü. Başrollerdeki kötü suçluların etkileyici karakterler olmayışı. Harley ve zenci
tetikci dışındakileri çöpe atın. Sanki ikisi filmi sırtlamış. 3 yıl sonra ortaya çıkardıkları çalışmayı hiç beğenmedim, hayal dünyaları baya kötüymüş.

yns
24 Eylül 2021

harley çok geri planda kalmış