Joker izle

BOX FRAGMAN
9.0 /10 2
Joker izle

Joker izle ⚡ Suç ve Gerilim türü Joaquin Phoenix’in Arthur Fleck canlandırdığı Joker 2019 Türkçe Dublaj Full HD 1080p olarak Altyazılı 4K izleyin. Joker izle filmi DC Batman evreninden tanınan Joker karakterinin nasıl oluştuğuna ve hangi şartlar altında kötülüğü seçtiğine odaklanıyor. Çekimleri, konusu ve oyunculukları ile birlikte Joker yüksek bir seyir zevki sunuyor.

Joker 2019 Film Konusu

Joker konusu itibariyle Batman evreninden tanınan baş kötü karakterlerden olan Joker’in nasıl ortaya çıktığına odaklanıyor. Arthur Fleck ismindeki karakterimiz, ünlü bir komedyen olmak istemektedir ancak onun yaptığı esprilere pek fazla gülen bulunmamaktadır. Aynı zamanda yaşadığı şehir de büyük yıkımların, sosyal eşitsizliğin ve her geçen gün artan suç oranları ile dolu bir şehirdir. Fleck, bu şehirde adım adım deliliğe doğru çekilecek ve bir isyanın başlatıcısı olacak Joker karakterini ortaya çıkaracaktır.

Joker 2019 Film Oyuncu Kadrosu

Joker oyuncuları ile de göz dolduran bir kadroya sahip bulunuyor ve filmde Robert De Niro, Joaquin Phoenix, Brett Cullen, Frances Conroy gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Joker izle 2020 filmi 2019 yapım 4K filmi full hd tek parça kalite de 720p altyazılı ve 1080p Türkçe dublaj olarak takılmadan kesintisiz online izleyebilirsiniz. Joker 2019 Türkçe dublaj izle ve Altyazılı izleme seçenekleriyle film konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer youtube fragman ve Netflix filmlerini sinemalar ile bu sayfada bulabilirsiniz.

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  8.4
 • Film Süresi
  122 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum