Morbius izle

BOX FRAGMAN

Morbius: Yaşayan Vampir izle
Morbius izle Marvel ve Sony’dan alışılmışın dışında son derece farklı bir film geliyor. Vampir filmlerini sevenlerin merakla beklediği Morbius: Yaşayan Vampir; Kovid-19 kaynaklı olarak birtakım gelişmelere maruz kaldı. Neredeyse 2019 yılının başından bu yana filmin çekimleri devam ediyordu. Ancak, Kovid-19 sebebiyle filmin çekimleri ertelendi.

Morbius: Yaşayan Vampir Ne Zaman Vizyona Girecek?
Morbius filminin Kovid-19 sebebiyle 2021 yılına erteleneceği az çok tahmin ediliyordu. Bu noktada, yabancı kaynaklardan alınan bilgilere göre filmin vizyona giriş tarihi 8 Ekim 2021 olarak belirlendi. Ancak, yine de filmin sinemalarda izleyicilerle buluşmasının tekrardan ertelenme ihtimalinin olabileceğini ifade etmek gerekir.

Morbius: Yaşayan Vampir Filminin Konusu Nedir?
Sony ve Fox; Venom filminde olduğu gibi herkesin çok fazla bilmediği ve geri planda kalan Marvel karakterlerini beyaz perdeye aktarma kararı aldı. Morbius: Yaşayan Vampir filmi de bahsettiğimiz gelişmeden dolayı 2021 yılında ekranlarda olacak. Sony tarafından yapımcılığı üstlenilen filmin ses getirip getirmeyeceği ise merakla bekleniyor.

Sony; zannedilenin aksine Marvel karakterlerini çok fazla ciddiye alıyor. Ancak, bu noktada, Marvel Sinematik evreninin popülerliğini etkileyen bir olay yaşandı. Avengers serisinin Sony’nin planlarını suya düşürdüğünü söyleyebiliriz. Sony; tıpkı Disney gibi beyaz perdedeki tüm işlerini yıllar öncesinden planlamıştı. Fakat, Avengers serisinin bu planları bozduğunu söyleyebiliriz.

Morbius: Yaşayan Vampir filminin klasik vampir filmlerinden daha farklı olacağını söyleyebiliriz. Michael Morbius; çevresinde başarısı ve bilgisiyle tanınan bir biyolog olarak görev yapmaktadır. Ancak, Morbius, aynı zamanda son derece az bir şekilde görülen kan hastalığına sahiptir. Bu hastalığı tedavi etmek ve hem kendisini hem de aynı hastalıktan muzdarip olan diğer kişileri kurtarmak adına birtakım çalışmalar yapmaktadır. Ancak, tedavi sürecinde bir yarasanın DNA’sını kullanan Morbius; bir anda vampire dönüşür. Bu noktada, hikayenin olay örgüsünün tanıdık olduğunu söyleyebiliriz. Sonuç olarak, birçok vampir filminde olduğu gibi ana karakterin farkında olmadan vampire dönmesi hikayesi yer almaktadır.

Morbius 2021; klasik vampirlerden farklı olarak vampir özelliklerine sahip bir insan olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu gücünü ise kötüleri yok etmek adına kullanmaktadır. Morbius izle

  • Yapım Yılı
    2021
  • IMDb Puanı
    9.9
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum