Patron Bebek 2 izle

BOX FRAGMAN
5.7 /10 6
Patron Bebek 2 izle

The Boss Baby: Family Business 2021 Film

Patron Bebek 2 Aile Şirketi izle, 2021 yapım filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak 1080p kalitede Full HD 4k film izle.

Patron Bebek 2 Aile Şirketi 2021 yapımı ABD macera ve komedi filmidir. Filmde iki kardeşin esrarengiz bir okul müdürünün karanlık yönlerini ortaya çıkarması konu alınıyor.

Patron Bebek 2 Aile Şirketi Konusu
Önceki filmde de maceralarına tanık olduğumuz iki kardeş Tim ve Ted artık büyümüş. Kendi kariyerlerini çizen iki kardeşten Tim evlenip çocuk sahibi olmuştur. Ted ise bir şirkette CEO’luk yapmaya başlamıştır. Tim’in kızı Tabitha’nın IQ seviyesi çok yüksektir. Zekâ seviyesinin yüksek olmasının yanında çalışkan bir karaktere sahip olan Tabitha’nın okul kurucusu Dr. Armstrong’un tehlikeli bir adam olduğu anlaşılır. Tim ve kardeşi Ted, bu adamın tüm foyasını ortaya çıkarmak için harekete geçer.

Patron Bebek 2 Aile Şirketi Oyuncuları
ABD yapımı Patron Bebek 2 Aile Şirketi filmi senaristleri Marla Frazee ve Michael McCullers’dir. Yönetmen koltuğunda ise Tom McGrath oturmuştur. Filmin oyuncuları Alec Baldwin, James Marsden, Amy Sedaris ve Ariana Greenblatt’dır.

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  5.9
 • Film Süresi
  107 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum