Wonder Woman 1984 izle

ATOM FRAGMAN

Wonder Woman 1984 izle; vizyon tarihi 2019 olarak planlanan ancak Kovid-19 pandemisi sebebiyle 2020 yılına ertelenen bir filmdir. 2 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren filmin DC Comics’in en iddialı yapımlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Filmin başrolünde ilk filmde olduğu gibi Gal Gadot yer alıyor. Bunun yanı sıra, Max Lord rolünde Pedro Pascal ve Cheetah rolünde ise Kristen Wiig yer alıyor. Max Lord ve Cheetah; filmde Wonder Woman’ın yeni düşmanları olarak dikkat çekiyor. Filmin konusu ise birinci filmden daha farklı! Birinci Dünya Savaşı sırasında insanlarla iletişim kurmaya başlayan Diana; bu filmde de diğer insanlardan habersiz olarak Wonder Woman olmaya devam ediyor. Ancak, bu sefer, 80’li yıllardaki düşmanlarının karşısına çıkıyor. Wonder Woman; bir yandan kötülere karşı mücadele ederken bir yandan da kaybetmiş olduğu aşkının acısını yaşamaya devam ediyor. Diana’nın karşısına çıkan yeni düşmanları Max Lord ve Cheetah; bu güçlü kadını bu sefer zorlayacak gibi duruyor. Bunun yanı sıra, filmi izleyenler, Diana’nın geçmişindeki yolculuğuna da şahit olacaklar.

Wonder Woman 1984 türkçe dublaj izle; Diana Prince kadar geri dönüş yapan Steve Trevor karakteriyle de izlenilesi özellikler taşıyor diyebiliriz. Wonder Woman 1984 izle filmini keyifli bir 2.5 saat geçirmek isteyenlerin tercihi Wonder Woman 1984 altyazılı izle olmalı!

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  5.5
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
2 Yorum
Ferdi Kayaklı
3 Haziran 2021

hd dublaj hangi gün cıkacak bılgın varmı?

  tega
  5 Haziran 2021

  Belli değil