Zack Snyder’s Justice League izle

BOX FRAGMAN
9.6 /10 12
Zack Snyder’s Justice League izle

Zack Snyder’s Justice League izle, Zack Snyder’in yönetmenliğini yaptığı ve Chris Terrio ile birlikte senaryosunu kaleme aldığı Zack Snyder’s Justice League 2021 yılında gösterime girmiştir. Justice League filminin normal filmi çekildiği sırada yönetmen Snyder yaşadığı bir olay yüzünden işini bırakmış ve yönetmen koltuğunu Joss Whedon devralmıştı. 2 yıl süren bekleyişten sonra hayranların ısrarı ve baskısı üzerine yönetmen filmin hepsini kendisi yöneterek yeni bir film ortaya çıkarmıştır. Filmin 70 milyon dolar bütçesi bulunmaktadır. Yönetmen Joss Whedon ilk filmin çekimlerini kendisi tamamlamış ancak kendi isminin film projesinde geçmemesini ve Snyder’ın isminin geçmesini istemiştir.

Zack Snyder’s Justice League 2021 Konusu

Zack Snyder’s Justice League Türkçe Dublaj izle konusu 5000 yıl önce, Apokoliptli general Steppenwolf ve onun Parademon ordusu, Ana Kutuların birleşik enerjileriyle Dünya’yı fethetmeye ve Apokolip’in anavatanına çevirmeye çalıştı. Ancak Dünya karşı koydu ve planları Eski Tanrılar, Amazonlar, Atlantisliler, insanlar ve Yeşil Fenerleri içeren birleşik bir ordu tarafından engellendi. Steppenwolf‘un ordusunu püskürttükten sonra Ana Kutular ayrıldı ve dünyanın çeşitli yerlerinde saklandı.

Zack Snyder’s Justice League Altyazılı izle Günümüzde dünya, Süpermen’in ölümünün ardından yas tutmaktadır. İnsanlığın korkusunu sezen Steppenwolf ve uçan iblis askerleri, kutulardan birinin sahibi olan STAR Labs’ın birkaç çalışanının kaçırılmasıyla Ana Kutuların peşine düşmek için Dünya gezegenine dönmeyi başardı. Kaçırılmaları araştıran ve Gotham Şehrinde bir Parademon ile karşılaşan milyarder kanun kaçağı Bruce Wayne, bir işgalin geleceğine inandığı için planladığı insanüstü ekibini işe alma konusunda ilerlemeye karar verdi.

Zack Snyder’s Justice League 2021 Oyuncu Kadrosu

Zack Snyder’s Justice League 2021 Filmi 1080p Full HD izle oyuncu kadrosu Steppenwolf, Ana Kutuyu Themyscira’dan almayı başarır ve Kraliçe Hippolyta’yı kızı Diana Prince’i uyarması için harekete geçirir. Diana, Wayne’in grubuna katılır ve onu Steppenwolf ve Ana Kutuları hakkında bilgilendirir. İkisi Atlantisli Arthur Curry ve Victor Stone’u ikna etmeyi başaramazlar, ancak kör edici hızlarda hareket etme gücüne sahip Barry Allen adında genç bir adamı ikna etmeyi başarırlar. Victor daha sonra, babası Silas’ın kaçırılanlar arasında olmasının ardından gruba katılır ve Curry, Steppenwolf ile karşılaştıktan sonra katılırken, Atlantis’e saldırır ve ikinci Ana Kutusu’nu almayı başarır. Süper kahramanların macerasını yönetmen Zack Snyder’ın gözünden izlemek isterseniz sitemizde filmi eksiksiz çevrilmiş olarak Türkçe altyazılı şekilde ve isterseniz de 4k film izle gibi efsane bir görüntüde izleyebilirsiniz. İyi seyirler 4kfilmizleme.net sunar.

  • Yapım Yılı
    2021
  • IMDb Puanı
    8.6
  • Film Dili
    Turkce Altyazi
0 Yorum